Zapraszamy na warsztat, na którym przy wykorzystaniu różnorodnych technik Core Energetics stworzona zostanie przestrzeń do doświadczania swojej własnej energii Miłości, Erosa i Seksualności oraz zmierzenia się z przeszkodami, które stoją na drodze do satysfakcji i szczęścia.

 

 Zaproszenie:

CoreEnergetics – warszat

 

Gdzie: KONTAKT – PRZESTRZEŃ RUCHU I TAŃCA ul. Szpitalna 40 (I piętro) KRAKÓW

Kiedy: 1-3 lipca 2016

Koszt: 1.400 zł (studenci 800 zł)

Informacje i zapisy: Ewa Januszkiewicz 698 108 205

www.CoreEnergeticsPolska.com

 

 

Prowadzący:

Anna Timmermans jest dyrektorem Holenderskiego Instytutu Core Energetics. W latach 80-tych ukończyła szkolenie w Analizie Bioenergetycznej w N.I.B.A., w latach 90-tych ukończyła szkolenie Core Energetics w Berlinie, kontynuując piąty rok podyplomowy w Instytucie w Nowym Jorku. Od ponad 30 lat Anna prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną pracując z klientami indywidualnymi, parami i grupami http://www.coreenergetica.nl

Cees van Loon’s spędził większość swojego życia zawodowego w świecie korporacyjnym. Kilka lat temu zmienił karierę, ukończył szkolenie Core Energetics w Instytucie w Nowym Jorku i obecnie jest trenerem w Holenderskim Instytucie Core Energetics. Pracuje indywidualnie z klientami oraz prowadzi warsztaty Core Energetics,wspólnie ze swoją żoną – Anną Timmermans.