Szanowni Państwo,

Chcemy poinformować, że roczne szkolenie podyplomowe dotyczące psychoterapii osób z diagnozą schizofrenii, które organizujemy, otrzymało akredytację Polskiego Towarzystwa na rzecz Psychologicznego i Społecznego Podejścia do Psychoz (nazywane również ISPS-Polska).

 

Polskie Towarzystwo na rzecz Psychologicznego i Społecznego Podejścia do Psychoz jest organizacją, która zajmuje się propagowaniem właściwego stosowania interwencji i pomocy psychologicznej u osób z rozpoznaniem schizofrenii oraz innych psychoz, oraz szerzeniem wiedzy na ten temat. Więcej o ISPS-Polska można dowiedzieć się na stronie Towarzystwa: www.ptpspp.org.pl . Towarzystwo to jest także częścią międzynarodowej organizacji – The International Society for Psychological and Social Approaches to Psychosis (ISPS) –  światową platformą, która promuje pomoc psychologiczną i społeczną dla osób z doświadczeniem psychozy (więcej informacji: www.isps.org).

 

W związku z otrzymaną akredytacją miło nam  poinformować o przedłużeniu obniżonej opłaty za szkolenie do końca listopada.

Przypominamy, że szkolenie rozpoczyna się w styczniu 2016 roku.  Ma charakter zaawansowany i dedykowane jest psychologom, lekarzom i psychoterapeutom, którzy chcieliby poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę na temat pracy psychoterapeutycznej z osobami z doświadczeniem psychozy.

Zajęcia prowadzą psychoterapeuci i psychiatrzy z dużym doświadczeniem: prof. Katarzyna Prot-Klinger, prof. Barbara Tryjarska, prof. Jacek Wciórka, dr Tomasz Szafrański, dr Cezary Żechowski, dr Małgorzata Jędrasik-Styła, dr Rafał Styła, lek med. Renata Bobińska, mgr Agnieszka Ciołkiewicz, mgr Mirella Denisiuk, mgr Anna Gruszka, mgr Agnieszka Kukuła.

Szkolenie organizuje Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii PSYCHE PLUS i spotkania będą się odbywać się w jego siedzibie przy ul. Cieszyńskiej 2A w Warszawie (Mokotów, blisko stacji metra „Wilanowska”).

Całość szkolenia składa się z 65 godzin lekcyjnych zajęć w formie seminariów (26 godzin), warsztatów (24 godzin), superwizji grupowej (14 godzin), egzaminu (1 godzina).

Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii PSYCHE PLUS tworzy zespół osób, które łączy zainteresowanie i doświadczenie pracy z osobami z diagnozą schizofrenii. Z tego powodu w ośrodku powstał całościowy program leczenia osób po epizodzie psychotycznym (więcej o programie na:www.psycheplus.pl/program-leczenia-osob-po-epizodzie-psychotycznym), a obecnie jest organizowane niniejsze roczne szkolenie w psychoterapii osób z diagnozą schizofrenii.

 

Koszt szkolenia wynosi:

  • 2350 złotych przy płatności do końca listopada 2015,
  • 2450 zł przy płatności do 11 stycznia 2016 oraz
  • 2600 złotych przy płatności w dwóch ratach.
  • Zniżka 200 zł przysługuje członkom ISPS Polska.

 

W celu zapisania się na szkolenie należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy (w załączniku) na adres szkolenie@psycheplus.pl.

Więcej informacji (w tym program i regulamin szkolenia) można uzyskać na stronie www.psycheplus.pl/szkolenia, pisząc na adres szkolenie@psycheplus.pl lub telefonicznie: oraz .

Zapraszamy!

Organizatorzy szkolenia.

Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii PSYCHE PLUS
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
KRS 0000474064
NIP 5213650428
ul. Cieszyńska 2A
02-716 Warszawa
www.psycheplus.pl