Serdecznie zapraszamy na specjalistyczny warsztat rozwojowy, w którym udział wezmą międzynarodowi profesjonaliści: dr Brian Kaplan oraz Hephzibah Kaplan. Są oni specjalistami w obszarze arteterapii, jak również terapii prowokatywnej.

Dwudniowy warsztat jest połączeniem, Arteterapii i Terapii Prowokatywnej. Dedykowany jest coachom, trenerom, psychologom, terapeutom, arteterapeutom, a także dla osobom, które już wykorzystują metodę prowokatywną, bądź chcą ją włączyć w swoje metody w pracy z pacjentem.

Warsztat będzie okazją do zainspirowania się używaniem kreatywnego humoru w pracy z drugą osobą. Głównym celem warsztatu jest zwiększenie umiejętności pracy dwoma kreatywnymi metodami, jakimi są arteterapia i terapia prowokatywna.Podczas warsztatu nacisk  będzie położony na pracę własną, aktywne uczestnictwo oraz otwartość na doświadczenie.  Taka postawa pozwoli na pełne wykorzystanie intesywnego, dwudniowego warsztatu.

 

Data: 13.02.2016 – 14.02.2016
Organizator: Provocare Instytut Komunikacji Prowokatywnej oraz Overframe zarządzanie wynikami poprzez ludzi, Warszawa
WWW: http://www.provocare.pl/index.php/warsztaty/nasi-goscie/arteterapia-i-terapia-prowokatywna

 
KOSZT: Dla Członków i Sympatyków ICC, ICF, PSTS; dla Pracowników, Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego oraz pracowników budżetowych cena wynosi: 1000zł; dla pozostałych uczestników 1200zł (możliwość płatności ratalnej)
*W skład ceny wchodzi: tłumaczony na język polski warsztat, materiały edukacyjne, materiały artystyczno –plastyczne, catering, konsultacje, wsparcie superwizyjne i mentorskie przez dwa miesiące po warsztacie, dyplom ukończenia warsztatu).

 

KONTAKT: joanna.czarnecka@provocare.pl; 535 00 68 46