Jesteś psychologiem lub pedagogiem?
W swojej pracy masz kontakt z rodzicami?

Chiał(a)byś wspierać rodziców w wypełnianiu ich roli?

 

Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś(aś) twierdzącą, zapraszamy Cię do udziału w Kursie Coachingu Rodzicielskiego.

Jest to unikatowy cykl szkoleń, którego celem jest zdobycie i poszerzenie wiedzy z zakresu psychologii rozwojowej, wychowawczej i rodziny oraz nabycie umiejętności coachingowych i specjalistycznych niezbędnych w pracy z rodzicami, jak i zaplanowanie własnej ścieżki rozwoju zawodowego.

 

Najbliższa edycja kursu obejmuje 90 godzin dydaktycznych pracy z trenerami praktykami, rozłożonych na 5 zjazdów po 17 godzin każdy (pierwszy zjazd 22 godziny) oraz kilkadziesiąt godzin pracy własnej. Pierwszy zjazd zaplanowany jest na weekend 12-14 lutego 2016 r. Zajęcia będą odbywały się w Krakowie.

 

Kurs jest przeznaczony jest dla osób, które mają choć niewielkie doświadczenie w pracy z rodzicami. Zajęcia podczas kursu są prowadzone metodami praktycznymi oraz aktywizującymi. Udział w kursie pozwoli Ci na zdobycie i poszerzenie własnych kompetencji zarówno rodzicielskich jak i profesjonalnych.

 

Szczegóły dotyczące programu kursu oraz kwestii organizacyjnych znajdują się w ofercie pod linkiem: Kurs Coachingu Rodzicielskiego 2016

 

Zapisy przyjmujemy do dnia 22 stycznia 2016 r. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zapraszamy do wysłania zgłoszenia już teraz.

 

Organizator: QPSYCHOLOGY – gabinet@qpsychology.pl